Φεστιβάλ Κομμωτικής

ΘΕΡΜΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ,

Στον μαθητή και τις μαθήτριες της Γ΄τάξης Ειδικότητας Κομμωτικής του 7ου ΕΠΑΛ – 3ου ΕΚ Λάρισας  για την συμμετοχή και την επιτυχία  που σημείωσαν στο Φεστιβάλ Κομμωτικής που πραγματοποιήθηκε στη Θεσσαλονίκη την Κυριακή 31-03-2024 καθώς και στην εκπαιδευτικό κα Μανωλούλη Κατερίνα η οποία στήριξε το όλο εγχείρημα.
Οι μαθητές με την παρότρυνση και ενθάρρυνση της εκπαιδευτικού με ομαδικό πνεύμα, πίστεψαν στις δυνατότητές τους, διαγωνίστηκαν με μεράκι και ζήλο γι΄αυτό και η προσπάθειά τους έτυχε της ανάλογης επιβράβευσης ως εξής:
1ο Βραβείο – Κύπελο, 1η θέση στο χτένισμα φαντασίας απονέμεται στην Δήμητρα Κατσαβού.
2ο Βραβείο,  2η θέση στο βραδινό χτένισμα απονέμεται στον Νικόλαο Πιτσιάβα.
3ο Βραβείο  και 2η θέση στο νυφικό χτένισμα απονέμεται στην Τσιντίκη Έλενα.

Επίσης, ευχαριστούμε τη μαθήτρια Ελένη Κουτσιαλή καθώς και τις υπόλοιπες μαθήτριες παρελθόντων ετών του σχολείου μας οι οποίες συμμετείχαν ως μοντέλα ή ως μακιγιέρ στον παραπάνω διαγωνισμό.

Λάρισα 2-04-2024

ο Διευθυντής του 7ου ΕΠΑΛ Λάρισας                 Ο Διευθυντής του 3ου ΕΚ Λάρισας

Νικόλαος Σταφύλης                                    Δημήτριος Αδάμος